Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 736,00 zł , zmiana od tamtej pory: 27,94%

Kanał F.S&P

Zgłoś do moderatora
Pragnę polecić pod rozwagę Koleżeństwa, kontynuację obrazka sprzed kilku dni https://www.bankier.pl/forum/temat_re-sugestia-dla-kat76-poprawka,40520953.html 
Szara, pionowa krecha, to moment pierwszej publikacji obrazka (gwiazdki to początek notowań dziennych F.S&P).
Na razie janki zauważyły górną bandę tego kanałka, może więc nie jest taki głupi.

link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,31% 2 221,00 2021-12-08 17:04:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.