Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,93 zł , zmiana od tamtej pory: 27,99%

kampania na TRANSPOLONIA

Zgłoś do moderatora
Podczas konferencji prezes OBAJTEK zapewnił , ze spółka skupi także kiedyś wydzieloną z ORLENU firmę transportową TRANSPOLONIA . PKN ORLEN chce mieć monopol na dostawy do swoich stacji benzynowych oraz za granicą. Jak wiemy Transpolonia obsługuje rynek UE w swojej specjalizacji . Po emisji zakupiono 50 nowych ciężarówek i zastawów transportowych . Prawdopodobnie cena wezwania będzie około 6-7 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TRANSPOL 0,00% 3,75 2021-10-27 14:41:09