Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,06%

Kamil Pohl po 14 latach odchodzi z PLI

Zgłoś do moderatora
Kamil podziękował za współpracę za 14 lat pracy w PLI na facebooku. Jeden z dwóch reżyserów w PLI, mający umiejętności techniczne jak i doskonałe oko do plastyki obrazu, a przede wszystkim zdolność samodzielnego pisania form fabularnych i layoutu historii.

W mojej ocenie, to duża strata dla PLI w nowy plan rozwoju w kierunku wartości intelektualnej.
Kamil to jeden z najlepszych twórców rozumiejących możliwości i ograniczenia wynikające z tworzenia animacji 3D, łączenia efektów specjalnych z obrazem i tworzenia w tym obszarze intrygującej narracji.
Odejście od spółki Pohla może skutkować odejściem kilku klientów animacji.


Powodzenia panie Kamilu.
Panta rhei


https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=11106389
https://platige.com/pl/talents/kamil-pohl/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE -1,55% 25,40 2021-09-17 12:33:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.