Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,95 zł , zmiana od tamtej pory: 5,32%

JW podpisał porozumienie inwestycyjne ...

Zgłoś do moderatora
żeby mieć ponad 95%, to oznacza, że napewno coś zaczyna się dziać. Mamy następujące warianty: albo chce wycofać z GPW i zrobi przymusowy wykup, albo przygotowuje teren pod sprzedaż spółki albo zrobi wykup żeby potem sprzedać.
Cena, najbardziej prawdopodobna to ok 5,2 zł, a więc cena z poprzedniego wezwania, jeżeli jednak wystawi pakiet i bedzie sprzedawał pakiet 95%, to poniżej 8 zł tj. wk nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.