Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: 9,56%

Już za późno dla was..

Zgłoś do moderatora
Cały Black Weekend 2022 okazał się wyjątkowy. Właściciele sklepów internetowych prowadzonych na platformie Shoper osiągnęli bardzo dobre wyniki pomimo pełnej trudnej sytuacji rynkowej. W ciągu zaledwie 4 dni łączna wartość zamówień w ich e-sklepach wyniosła ponad 150 milionów złotych, czym przebiła wynik z 2021 roku o ponad 10%. Niemal każda sekunda przynosiła nowe zamówienie na blisko 450 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SHOPER -2,30% 29,80 2023-06-02 17:02:15