Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,48 zł , zmiana od tamtej pory: -47,52%

JUŻ WSZYSTKIE OBOSTRZENIA RZĄDU PIS ZASTOSOWANO WOBEC MARKETÓW

Zgłoś do moderatora
A PREZESI SUPER MARKETÓW ZASTANAWIAJĄ SIĘ CZY NIE ZAMKNĄĆ INTERESU W POLSCE, ZWŁASZCZA ŻE PODOBNO POLSKA CHCE WYJŚĆ Z UE? TO TAK URADZILI ŻE, MOŻE ZAMKNĄ I PREZES KACZYŃSKI BĘDZIE ZADOWOLNIONY. TYLKO BY NIE BYŁO GŁODU W RP W ZWIĄZKU Z WYJŚCIEM MARKETÓW Z POLSKI, TO PIERWSZY RAZ NA ŚWIECIE BYŁ BY GŁÓD Z POWODU ZAMKNIĘCIA MARKETÓW, GDYŻ NIE MA POLSKICH MARKETÓW, TO MOŻE PREZES KACZYŃSKI POLECI ROZŁOŻYĆ ŁUŻKA SKŁADANE POD PAŁACEM KULTUTY I BĘDA HANDLOWAĆ MIĘSEM WAFELKAMI CHLEBEM I MAJTKAMI, KOSZULAMI JAK JUŻ KIEDYŚ BYŁO? BO W POLSCE NIE POTRAFIĄ NAWET SUPERMARKETU POLSKIEGO OTWORZYĆ W POLSCE. NO ALE 100 000 AUT ELEKTRYCZNYCH PRODUKUJE PGE I AUTOBUSY ELEKTRYCZNE PRODUKUJE URSUS, PREZES POTRAFI ZARZĄDZYWAĆ POLSKĄ, MOŻNA POWIEDZIEĆ.
  • JUŻ WSZYSTKIE OBOSTRZENIA RZĄDU PIS ZASTOSOWANO WOBEC MARKETÓW Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,22% 4,45 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.