Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,40 zł , zmiana od tamtej pory: 12,64%

Już to kiedyś tłumaczyłem ale powtórzę :)

Zgłoś do moderatora
ilość klientów nie jest dobrym wskaźnikiem dla tej firmy, jeżeli firma zyskuje powiedzmy 100 klientów w danym miesiącu to już zarobi więcej kasy niż w poprzednim miesiącu o tych właśnie 100 klientów więc póki ten wskaźnik się nie cofa (gdyby klienci odeszli) to jest super bo firma ma coraz większe zyski.

ZROZUMCIE TO WRESZCIE, A ZOBACZYCIE JAK DUŻĄ PEREŁKĄ JEST LVC NA GIEŁDZIE - NIE MA WIELU TAKICH SPÓŁEK NA POLSKIM PARKIECIE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIVECHAT 0,99% 41,00 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.