Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,94%

już po euforii?

Zgłoś do moderatora
co wam daje te 10zl jak wiekszosc z was na poteznych hakach wisi?
robilem tu kolka rok temu jak dochodzilo do 24 i kojarze mnostwo nikców ciagle tutaj sleczy, wiec haki potezne
pamietam jak raz kupilem po 17 i sprzedalem po 23 jak sie smialiscie ze co to jest 6zl na akcji, a jak wam wrzucalem screeny to niektorzy wywodzacy sie z patologii twierdzili, ze zrobilem to w paincie xdxdxd
takie tutaj byly zmiany kursu, zlote czasy
a teraz lipa ani na spadki nie ma sensu grac ani na wzrosty, nic sie nie dzieje
niech spadnie do 8zl to zaczniemy konkretne zakupy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 2,62% 9,32 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.