Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: -29,27%

Już niedługo świetny raport!!!...

Zgłoś do moderatora
...a kurs stoi i mały obrót! Wiemy wszyscy jak wyglądał 4 kwartał. II fala covida, po 25tys. powteirdzonych zachorowań, po 600 zgonów i strach w społeczeństwie. Do tego krótki dzień, jesień i początek zimy. Do tego masa kwarantann i izolacji 10 dniowych. To wszystko oznacza, że ludzie siedzieli w domach i m.in. oglądali filmy i seriale cda jak nigdy wcześniej. Wcześniejsze kwartały, to pikuś przy tym, logiczne. A kurs cały czas atrakcyjny. Kogoś nie przekonałem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,83% 19,45 2023-03-24 09:03:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.