Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: -4,92%

Już niedługo.... [streszczenie sytuacji na BML]

Nie żal mi tych co tutaj naganiają na wzrosty. Dostaniecie niedługo j@jach i bardzo dobrze. Natomiast żal mi tych wszystkich, którzy wam uwierzą w te piękne wizje i kupią BML dlatego.. parę słów o obecnej sytuacji.

1) Dziś rocznica konferencji "mamy lek". Od miesięcy nic się nie zmienia, kurs od miesięcy w dół.
2) Zarząd BML bezwzględnie wykorzystał pandemię, podał z zaprzyjaźnionym senatorem niesprawdzone info, które wywindowało kurs w czasach największej covidowej spekulacji na giełdzie.
3) Prezes zarządu zrezygnował, przez miesiące nie było nowego, wczoraj odszedł wiceprezes. Powołali nowego ale dopiero od stycznia 2022. Dlaczego? Bo szykuje się gównoburza po wynikach.
4) Spółka pod zarządem FICa wyciągnęła z giełdy prawie 40 mln transakcją z IPOPEMĄ przez co przyczynili się do istotnego spadku kursu.

I teraz niech każdy kto chce kupić tego śmiecia niech zada sobie pytanie.

1) Jakie są szanse, że będzie pozytywne info o leku?
2) Jakie są szanse, że zdążą wprowadzić go na rynek przed innymi firmami i big farmą (zakładając, że wyniki będą pozytywne w co mocno wątpię). Od roku nie są w stanie przebadać 100 osób i podać wstępnych wyników. Całe badanie ma zakończyć się po 400, do tego niszowy lek trzeba zarejestrować i wprowadzić na rynek?
3) Dlaczego przed super wzrostem ewakuuje się zarząd?

Wiecie kto na tym wszystkim zarobił?

Główni akcjonariusze BML, zarząd BML, BML, Ipopema, pisowskie kółko wzajemnej adoracji z Lublina, senatorzyna...

Główni akcjonariusze waszym kosztem wyciągnęli 40 mln tylko w transakcji z Ipopemą na rozwój spółki, w której mają istotny udział. Dzięki pisowskim powiązaniom dostali kolejne 40 mln dotacji. Spółka zwróciła im pożyczki dzięki czemu mają "drobne" miliony na życie. A co z kursem? Mają to gdzieś. Dla nich nieistotny jest obecny kurs. Zarobili, napchali kieszenie, spółka ma kasę na nową fabrykę. Będą to budowali 3 czy 4 lata i wtedy kurs ma szansę wzrosnąć.

...czekam teraz na argumenty tych wszystkich co nawet wczorajszego ESPI nie potrafią ogarnąć? Czekam aż zacznie się wyzywanie od bidaków, golasów, troli itd. bez żadnych argumentów. Straciłem na tej spółce 100 tys., wyszedłem już dawno ze stratą i mam nadzieję, że tego śmiecia nikt nie kupi, a zarząd i pisowscy koledzy prędzej czy później będą się z tego wszystkiego tłumaczyli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 2,62% 9,32 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.