Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: -22,91%

Już nie do zatrzymania

Zgłoś do moderatora
SatRevolution jest pierwszą firmą z Polski i jedyną komercyjną współpracującą z Virgin Orbit w tej misji. To przełomowy moment dla polskiej branży – powiedział Grzegorz Zwoliński, CEO i współzałożyciel SatRevolution.
Na temat tego przełomowego wydarzenia wypowiedział się również prezes Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA) Grzegorz Wrochna. – Dzisiejsze wydarzenie potwierdza rosnącą rolę polskiego sektora kosmicznego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EASYCALL -4,93% 21,20 2021-10-22 16:03:24