Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,04 zł , zmiana od tamtej pory: 11,03%

Już 3 razy kurs odbiwszy się od obecnych poziomów - rósł

Zgłoś do moderatora
Piszę o najnowszej historii obejmującej kilka ostatnich tygodni. Zakładając, że kurs już dziś nie będzie spadał a szeroki rynek nie przeszkodzi - dzisiejsza sesja plus minimum dwie kolejne to powinny być zdecydowane wzrosty. Czy tym razem będzie podobnie? Jeżeli zakończymy powyżej 19,50 to jest to bardzo prawdopodobne.
  • Już 3 razy kurs odbiwszy się od obecnych poziomów - rósł Autor: ~Mareczek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,31% 21,14 2020-01-21 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.