Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -39,44%

już 21 marca raport roczny - UWAGA: BĘDZIE BARDZO DOBRY!!

Zgłoś do moderatora
Nadchodzi nowy, lepszy czas dla cierpliwych akcjonariuszy - pierwszy impuls był już na przełomie roku 2017/2018, a kolejna fala jestem przekonany, będzie jeszcze większa. Sam ponownie dokupiłem ostatnio w okolicach 0,09-0,10 zł. I uważam, że ten kto ma świadomość faktów które ostatnio miały miejsce i je rozważy ten zarobi. Przypominam że w Q4 spółka otrzymała ponad 9 mln. dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, dot. wsparcia otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia B+R+I oraz wsparcia inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiebiorstw PO IR na realizacje projektu „Budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego BBTInnova spółki Beta Bio Technology. Biorafinacja zbóż w celu pozyskania produktów o wysokiej wartości dodanej jest zatem traktowana jako przyszłość zdrowego żywienia oraz leczenia wielu schorzeń. Przed spółką i akcjonariuszami tłuste lata. Choć, jak to często bywa, wzrosty mogą zacząć się jeszcze przed dniem raportu, więc nie wszystkim będzie dane napić się miodu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 28,24% 0,05 2020-03-25 11:46:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.