Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,50 zł , zmiana od tamtej pory: 20,70%

jutrzejsza konferencja przeciwciałowa

Zgłoś do moderatora
Dla tych inwestorów, którzy mają spółkę w portfelu i chcą wiedzieć, w co tak naprawdę inwestują - jutro o godz. 13.00 konferencja naukowa poświęcona przeciwciałom : "Zalety immunoterapii oraz postępy w projektach badawczych PB"
https://purebiologics.com/aktualnosci/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -3,18% 137,00 2021-01-20 17:00:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.