Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -59,84%

Jutro zamiana miejscami....

Zgłoś do moderatora
Obstawiam jutro korektę na Sundragonie a PGF w górę.... zobaczymy jak będzie ale w portfelu PFG same udziały Sundragona są warte ponad 130ml a kapitalizacja PGF to ok 106mln... a dodać do tego udziały OZE - ponad 18mln....

Dla przypomnienia z raportu:
"Na dzień 30 września 2022 roku Spółka wyceniała w wartości godziwej przez wynik finansowy następujące aktywa:
Należące do PGF SA akcje spółek zależnych notowanych:
- OZE Capital SA (udział PGF SA w kapitale 48 %, razem z podmiotami zależnymi 52 %),
- Sundragon SA (udział PGF SA w kapitale 76%, razem z podmiotami zależnymi 90%),
Należące do PGF SA akcje spółek nienotowanych o formie własności innej niż akcyjna:
- Lionpower sp. z o.o. ( udział PGF SA w kapitale 51%),
- PHU Zenit sp. z o.o. (udział PGF SA w kapitale 51%).  "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP -1,16% 0,51 2023-12-08 16:49:42