Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,36%

Jutro zaczyna sie okres zamkniety i podadzą szacunki

Zgłoś do moderatora
Prezes Hoffmann to człowiek p. Moski i Paravity. Z P. Sobikiem tak średnio. Dlatego nie informuje go od kontraktach i zyskach, a Ten wstydzi się zapytać prezesa bo nie wypada. Wiadomo, że P. Sobik widząc dobre szacunki chętnie dokupi jak to robił ostatnio ale pan prezes zrobił mu psikusa i szacunki poda dopiero w okresie zamknietym, kiedy to P. Sobik nie może dokupić. A tym samym mają wyrównaną liczbę głosów na Walnym. Dlatego to nazywa się "GRA" giełdowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,46% 10,85 2021-06-24 15:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.