Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,23%

Jutro wyniki, gotowi na 4 z przodu?:)

Zgłoś do moderatora
Dziwie sie ze obroty tak male jak jutro wyniki ktore beda na pewno znakomite. Czyzby wszyscy byli juz tak zapakowani i nie mieli za co juz dokupowac (jak ja:))? Ja obstawiam co najmniej 4 z przodu, a jak obroty wzrosna + kurs o >10% to za chwile sie zleca ciekawscy i dopiero bedzie jazda:) Spolka jest bardzo niedowartosciowana, nie mowiac juz o aktualnej wycenie w porownaniu do przychodow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH -5,14% 2,38 2022-09-26 15:25:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.