Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,90%

Jutro raport, ale pewnie rewelacji nie będzie

Zgłoś do moderatora
To znaczy jeśli chodzi o wyniki finansowe to rewelacji nie ma się co spodziewać, ale jestem przekonany że po raz kolejny zobaczymy spore wydatki na inwestycje. Firma jak niewiele innych w dobie kryzysu nie próbuje bezsensownie oszczędzać, tylko cały czas inwestuje, cały czas dokłada kolejne MW do swojego portfela a to kosztuje. Rozwijają się w Europie, inwestują w Australii, niedawno przecież kupili pakiet akcji RayGen Resources i wspólnie rozwijają już nie tylko farmy ale także systemy magazynowania pozyskanej ze słońca energii co daje im przewagę nad innymi firmami. Kolejna sprawa to ciśnienie na rozwój OZE szczególnie w Europie i olbrzymia kasa z budżetu UE, która na to pójdzie min. na budowę elektrowni słonecznych. No i oczywiście skok na GPW i rynek główny giełdy w Pradze oby jak najszybciej bo tam łatwiej znaleźć poważnych inwestorów.
Spóźniliście się na Columbusa? Photon też nie będzie długo czekał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 1,31% 15,50 2021-01-18 09:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.