Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,29 zł , zmiana od tamtej pory: 72,70%

Jutro otwarcie z luką? Jaki kurs obstawiacie?

Zgłoś do moderatora
Jak widać po obrotach ostatnie dni to wyciskanie akcji, obroty słabe bo nikt nie chce sprzedać a na zakupy też się nikt nie wybrał bo wyniki i rekomendacja na dywidendę będzie jutro.
Osobiście patrzę na Providenta optymistycznie i zakładam otwarcie z dużą luką - jaki obstawiacie kurs na koniec dnia?
Mój typ to przebicie 1 GBP w UK więc powyżej 5,2 PLN u nas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 3,50% 7,40 2022-01-17 09:05:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.