Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Jutro decyzja FED-u

Zgłoś do moderatora
zakładam, że Fed podnosząc stopu procentowe i popychając w dół giełdy w tym polską, nie bierze pod uwagę marzeń Hubrowych inwestorów.
Jutro macie ogóreczki zakiszone ostatnią szansę wyprzedać trefną Borutkę S.A. po cenie powyżej 0,3.... :))
Spoko, za kilka latek jak minie recesja, będziecie mogli odkupić Borutnicę, o ile tej firemki nie zamknie do tego czasu prokurator.
Takie rozwiązanie i tak byłoby lepsze dla waszych marzeń - brak pokusy do ponoszenia strat w konsekwencji zakupów.

Ciekawe, co na to cypryjska szulernia ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,16% 0,39 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.