Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,25 zł , zmiana od tamtej pory: -58,46%

Jutro ciekawy dzień dla akcjonariuszy MDB

Zgłoś do moderatora
Jak zapewne niektórym wiadomo, jutro odbędzie się konferencja prasowa Medicofarma Biotech SA, jak również czat inwestorski z prezesem tejże spółki. https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/cezary-kilczewski-prezes-zarzadu-medicofarma-biotech-start-16-czerwca-o-1200,417I

Stąd też widoczny paniczny najazd użytkowników celujących jeszcze w wyrwanie akcji od niezdecydowanych. Oczywiście to, co każdy robi ze swoimi pieniędzmi to jego sprawa. Ale czasem warto się nad tym głębiej zastanowić. Jutro podana zostanie strategia spółki i plan rozwoju, jak też będzie można zadać nurtujące pytania bezpośrednio prezesowi.
  • Jutro ciekawy dzień dla akcjonariuszy MDB Autor: ~BeholdeR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDICOBIO -0,37% 1,35 2022-05-20 12:21:40