Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,29%

Justynian nie wierzy we własną spółkę

Zgłoś do moderatora
No i proszę nie trzeba było długo czekać Dyrektor finansowy który odchodzi sprzedał wszystkie akcje prawie z pakiet który otrzymał jako bonus a zatem bonus a zatem uznał że nie warto trzymać, ciekawehttps://m.bankier.pl/wiadomosc/INTERNATIONAL-PERSONAL-FINANCE-Director-PDMR-Shareholding-Udzialy-w-spolce-osob-pelniace-obowiazki-zarzadcze-8112119.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 2,68% 7,65 2021-09-22 16:37:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.