Forum Jak ulokować pieniądze? +Dodaj wątek

Jubilee Ace

Witam wszystkich, poniżej chciałbym przedstawić firme z którą mam szczęście współpracowac od stycznia 2020 roku oraz zachęcić nowe osoby do zarabiana razem ze mną http://www.forum-inwestycje.pl/w/jubilee-ace.598/styles/default/xenforo/clear.png

Czym jest Jubilee Ace i dlaczego warto zastanowić się nad tym projektem ? 
Jubilee Ace jest globalną platformą arbitrażową. Jubilee Ace Limited została założona w zeszłym roku z opłaconym kapitałem w wysokości 50 mln $. Firma zajmuje się analizą danych specjalizując się w możliwościach arbitrażowych działając na całym świecie. 

Jak działa Firma i jak możesz na tym zarabiać ? 
Produktem Firmy jest Bot do arbitrażu zwany AQUA – jest to oprogramowanie, które szuka okazji do arbitrażu – tak aby wyjść z transakcji z zyskiem. 

Nie martw się! Nie musisz znać się na arbitrażu, bot wykonuje działania za Ciebie – a całe działanie na platformie to dosłownie kilka minut dziennie. 

• bot pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • rozmieszczony jest na całym świecie – aby skanować najlepsze okazje arbitrażowe
  • system o wysokiej wydajności i niskim ryzyku 
  • 100% zautomatyzowany obrót 
Przykład jak działa bot Aqua 

Bot działa na trójkach walutowych. Analizuje ceny – tak aby wykonać ruch poprzez te pary i wrócić do USD z zyskiem – wykonując ruch od USD (od którego zaczyna) idąc przez EUR, do SGD i znów do USD. Po przejściu przez te 3 pary – ma wrócić do USD z zyskiem, jeśli nie widzi zysku w tą stronę – idzie w drugą stronę – czyli od USD – SGD – EUR – znów do USD. Jeśli znajdzie w którąś ze stron zysk – wchodzi w taką transakcję i realizuje zysk. Na tym przykładzie 2 USD (2%) 

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubilee-ace-aqua-bot.jpg
Jak działa bot Aqua na trójkach walutowych
OK, ile i jak zarabiam ? 
W Jubilee Ace korzystasz z bota – który zarabia dla Ciebie określone procenty. W zależności od tego na jakim pakiecie jesteś – jakimi środkami zarządzasz na platformie – masz dostęp do konkretnych kampanii o określonym procencie – z których możesz korzystać!

Wystartować możesz od 1000$. Wpłacasz na platformę i korzystasz z kampanii (1-1,7%) które trwają do kilku dni. Działając w taki sposób rozwijasz swoje konto mając coraz większe środki – którymi obracasz – więc większe zarobki! 

Kampanie trwają od kilku dni do tygodnia – więc raz na kilka dni czy tydzień wchodzisz na platformę i klikasz na kolejną kampanię, znów czekasz kilka dni – tak wygląda Twoja praca na platformie.

Wykorzystując procent składany – możemy rozwijać nasze konto – aby dojść do określonej wielkości konta – po czym realizować wypłaty np. miesięczne

Przykład:

Start – 1000$ 
Po miesiącu – (ok 6-10% zysku) = 1080$ (średnio 8% zysku)
Po 2 miesiącach – 1166,4$ (średnio 8% zysku) 
Po 3 miesiącach – 1 259,7$ (średnio 8% zysku) 
itd.- rozwijasz swoje konto i zarobki miesięczne 

Nie musisz polecać – możesz działać tylko na swoim bocie – dochodząc np do 5000$ czy 10 000$ wypłacając konkretne wypłaty miesięczne. 

Poniżej przykład z 1 kampanii (arbitraż sportowy) – gdzie przy kapitale 
109 500$ – przy 2,37% po 5 dniach mamy do wypłaty 2595$. A to tylko 1 kampania i 5 dni. Wyobraź sobie skalę procentu składanego i zarobków np. miesięcznych przy takiej wielkości konta!!! 

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubilee-ace-zarobki-przyk%C5%82ad.jpg
Przykład kampanii – zakłady sportowe – 2595$ do wypłaty po 5 dniach!
Pakiety dostępne w Jubilee Ace – od 1000$ do 500 000$ na konto. W zależności od wielkości kapitału – mamy dostęp do określonych % kampanii z których możemy korzystać. 

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubiiee-ace-pakiety.jpg
Pakiety dostępne w Jubilee Ace – od 1000$ do 500 000$
Przykład zarobków bez reinwestycji – czyli jeśli chciałbyś wpłacić kapitał i nie korzystać z rozwoju konta – możliwości procentu składanego.

Mamy w zespole osoby z większym kapitałem – które chcą tylko korzystać z produktu – działając na swoim kapitale – np na 10 000$ – wypłacając co miesiąc wypłatę ok 1000$ 

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubilee-ace-zarobki.jpg
Przykład zarobków bez reinwestycji i polecenia
Zwróć uwagę, że mówimy tu o realnym produkcie – do którego mamy wgląd, możemy sprawdzić wszystkie transakcje, mamy podgląd do działania bota na żywo. Jeśli poszukujesz biznesu – który ma realny produkt, realne zyski, które Firma pokazuje, nie takiego który skończy się za kilka miesięcy – to przeanalizuj tę propozycję! Nasz zespół jest pod wrażeniem jak działa ten produkt i jakie możliwości za sobą niesie. 

Poniżej screen z działania bota. Bot wykonuje realne transakcje – na giełdzie Binance – w kilka sekund generuje 0,3% zysku na akcji arbitrażowej! 
Do tego wszystkiego mamy wgląd – widzimy jak Firma działa i zarabia.

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubilee-ace-bot.jpg
Przykład działania bota na Binance
Nie wiem jak Ciebie – ale mnie przekonuje sam produkt – to że mamy wgląd na żywo jak działa bot, na jakich transakcjach zarabia (możemy je sprawdzić w historii giełdy), a dodatkowo mamy tutaj możliwości networku – czyli budowy zespołu – co daje jeszcze większe możliwości. 

Co musisz zrobić aby zacząć:
1.Pierwszym krokiem jest rejestracja w Jubilee Ace. Kliknij w link poniżej i załóż darmowe konto na platformie
https://member.jubileeace.com/affiliate?ref=PLN149275847

Ważne! Po rejestracji – odezwij się do mnie – abym mógł aktywować Twoje konto – to bardzo ważne!

2 Przelanie środków na konto Jubilee Ace 

Kolejnym krokiem jest zasilenie swojego konta za pomocą kryptowalut (zwykła płatność BTC)
3.Uruchomienie bota i pierwsza kampania 

Ostatnim krokiem jest uruchomienie swojej subskrypcji na bota oraz ustawienie pierwszej kampanii zarobkowej.

Dlaczego Firma jest przyszłościowa i transparentna ?
Jak widzisz poniżej Firma była audytowana przez PWC – udostępniła informacje jak to wszystko działało i jakie były zyski w danych miesiącach – kwiecień 37%, maj 42%, czerwiec 39% – są to zyski z kapitału który działał w arbitrażu. 

Nie są to procenty z kosmosu (po kilkaset procent) a wszystkie zyski jesteśmy w stanie sprawdzić czy to na giełdach, czy zakładach sportowych – co gwarantuje realność produktu i prawdziwe potwierdzone zyski. 

http://www.futurebiznes.pl/wp-content/uploads/2019/11/jubilee-ace-audyt-pwc.jpg
Audyt PWC Firmy Jubilee Ace
Dlaczego twierdzę, że warto zainteresować się tym projektem ? Co przekonuje mnie do tego tematu i myślę, że jest on przyszłościowy i transparentny?
Ograniczona ilość arbitraży (tak więc są ograniczenia – jeśli firma i zarobki nie byłyby realne – nie było by takich limitów) Zewnętrzne API podpinane bezpośrednio na konto giełdowe (Użytkownik może zarządzać środkami) – produkt ten jest dostępny dla osób z większym kapitałem, będzie dostępny w przyszłym roku dla wszystkichLimit dzienny obrotu Joublee Ace na giełdach Binance i Houbi Global – 2 mln $, gdzie obroty dzienne tych obu giełd w sumie to 2 mln $ (tak więc są ograniczenia – jeśli firma i zarobki nie byłyby realne – nie było by takich limitów) Wgląd do działania bota – na żywo – co daje ogromną transparentność projektu Realny produkt, z którego korzystamy Możliwość sprawdzenia zdarzeń bukmacherskich czy nawet orderbook-ów z giełdy na żywo (sprawdzenie realności transakcji) i pracy bota Spinający się plan marketingowy (tylko bezpośrednie polecenia + binarka) a nie 10 poziomów czy więcej jak w innych biznesachKontakt z Firmą i opiekunami zespołów Poważni Inwestorzy i Liderzy – nie wchodzący w biznesy na kilka miesięcy, a szukający stabilnych przyszłościowych tematówEventy – na których bot podpinany był na prywatne konta użytkowników na giełdę – gdzie wykonywał realne transakcje na żywoAudyty Firmy przez zewnętrznych, niezależnych audytorów – dzięki czemu wiemy ile Firma zarabia, jak kształtują się ich zyski i czy realnie są w stanie się z nami dzielić danymi procentami Patrząc na ten projekt – naprawdę mam poczucie i nadzieję, że będziemy mogli zatrzymać się przy tym temacie nie tylko na miesiące ale i na lata.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: lukasz97ja@gmail.com 

• Jubilee Ace Autor: luk97ja
  • Re: Jubilee Ace Autor: makster
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl