Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,31 zł , zmiana od tamtej pory: 78,07%

JSW IDZIE NA DNO ! TITANIC ! EWAKUACJA 100%, ZAGROŻENIE ŻYCIA

Zgłoś do moderatora
Ten bankrut jest taki żenujący. PRZEPOTĘŻNE MILIARDY ZŁOTYCH GRABIONYCH z naszych kieszeni na tarcze, zapomogi, kredyty... zwał jak zwał i to coś utrzymywane TYLKO pod politykę ciągle generuje gigantyczne długi.

JSW można śmiało nazwać śląskim MOPSEM, a ludzie tam roszczeniowi i nienasyceni, ciągle mają o coś pretensję i wiecznie im za mało. Jak przestaną sycić to barachło to wiadomo że będzie dym i jazda na pisuar. Sami więc doskonale wiecie, że tak jest, a się oszukujecie, łudzicie, wmawiacie sobie nie stworzone historie o złotym koniu zakopanym w kopalni.. To żałosne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 5,11% 70,00 2022-05-23 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.