Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,50 zł , zmiana od tamtej pory: -12,77%

JR Holding ASI pracuje nad kilkunastoma projektami!

Zgłoś do moderatora
https://stooq.pl/n/?f=1447909&c=0&p=4+22

W kwestii wprowadzania projektów na NewConnect poinformował, że kolejne inwestycje spółki mogą trafiać na giełdę przez odwrotne przejęcie.
"JRH jest z tego znany. Póki co, czekamy na finalizację wejścia Ekipy, SatRevolution i Saule. Niemniej inwestujemy w portfolio prywatnych spółek, gdzie zakładamy każdy scenariusz - w tym kolejne rundy finansowania w kraju czy za granicą, a nawet pozyskanie inwestora
strategicznego" - podsumował wiceprezes.
  • JR Holding ASI pracuje nad kilkunastoma projektami! Autor: derk64

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -1,44% 20,50 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.