Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,92%

JQN karma wraca, tak szczekałeś i plułeś na p2C

Zgłoś do moderatora
My jesteśmy już 100 % wyżej, w kasie spółki niemal 3 mln i zapewnione finansowanie na lata, o które tak się martwiłeś zakłamany fra...rze. AHA i premiera za pasem, a co tam u was? Bez komentarza, oby OM nie było taką wtopą jak Succubus czy Junkyard, a wiele na to wskazuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -7,87% 36,30 2022-01-24 11:22:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.