Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: -26,34%

Joint Venture z Amerykanami!!!

Zgłoś do moderatora
Czytam te wszystkie wątki i w głowie mi się nie mieści. Wszyscy na forum piszą wyłącznie o kręceniu kółek. Mamy sezon ogorkowy i myślę, że jest to dobry okres na zaparkowanie kapitału w czymś przyszłościowym i z perspektywą. Satis rozpoczyna współpracę z podmiotem posiadającym gotowy produkt w postaci innowacyjnej metody sztucznego zapłodnienia, które nie rodzi etycznych problemów. W obecnej sytuacji to jest przyszłość w tej dziedzinie. Widać, że w spółce coś się dzieje i zmierzają w przyszłościowym kierunku. To będzie już niedługo czarny koń na GPW. Teraz myślę, że każdy powinien zadać sobie pytanie. Ulokować tu kapitał i spokojnie czekać na zysk, czy też skakać kręcąc kółka co może się uda, a może nie. Zostawiam Was z tematem do przemyśleń. I czekam na info co tym sądzicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS -15,79% 1,44 2021-09-17 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.