Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,92 zł , zmiana od tamtej pory: 7,88%

Jimmy i ss..

Zgłoś do moderatora
Co sadzicie o tym wszystkim? Za duzo dzis uroslo i z forum zrobilo sie bagno. Widac ile nowych osob jest i na jakim poziomie...jestem tu chyba tak samo dlugo jak Wy ale jak jutro i pojutrze beda duze wzrosty i obroty to chyba sprzedam bo zawsze tak jest ze jak sie zlatuje masa nowych i wszyscy widza juz w grudniu 200 zl to sa spadki. Prosze inne osoby o niewypowiadanie sie. Dziekuje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -0,40% 30,12 2019-09-23 09:31:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.