Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  942,00 zł , zmiana od tamtej pory: 26,86%

Jezeli macie swoj egzemplarz GH...

Zgłoś do moderatora
...to po zalogowaniu do sklepu steam i przejsciu na strone sklepowa GH, bedziecie mogli oddac glos na GH w kategorii "The Labor Of Love" (nagroda dla developerow, ktorzy nie porzucaja swojej gry po umieszczeniu jej na steam tylko latami dodaja content - tak wlasnie robi CRJ!)
  • Jezeli macie swoj egzemplarz GH... Autor: ~ZofiaGambetti

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 1,27% 1 195,00 2021-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.