Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  239,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,69%

Jezeli komus sie wydaje, ze to " sprzedaj fakty" to sie myli

Zgłoś do moderatora
Fundy czekajac na jakis komunikat stosuja na DW te sama taktyke. News . Kupno z nieunikniona podbitka. Dolowanie , zeby wymiesc stop lossy i wystraszyc zarobiona drobnice.
Ulica nie odgrywa tu zadnej roli.
Co wazne? Kupujac powyzej 240 juz od pewnego czasu nie beda ponizej sprzedawac. A co do dealu: Bylem w Singapurze ze 4 razy.Grab jako platforma " wszystko w jednym" jest wszechobecna ( nie tylko w Singapurze i niech nikt nie myli tego z li tylko uslugami taksowkowymi i wynajmem samochodow. Maja np. niemieckojezyczne serwisy dla Niemcow itp.) Grab dostarcza wszystko: zarcie,zakupy, poczte,paczki, ubezpieczenia, platnosci bezgotowkowe, platformy inwestycyjne, rezerwacje hoteli.
DW nie interesuja male firmy. Okreslenie : Superapp odpowiada tygrysowi w Azji z , ktorym warto.
Kto ma rekomendacje z Singapuru ten ma Azje. Co wazniejsze , moze liczyc i to najwazniejsze , ze licencja bedzie dokupowana na wszystkie uslugi Grab.
To narazie tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DATAWALK -2,42% 201,50 2022-01-17 17:00:21