Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,57 zł , zmiana od tamtej pory: -66,54%

Jeszcze tylko chwile tak tanio

Zgłoś do moderatora
Spółka jest w arcyciekawym momencie. Wszystkie wątki o zarządzie oraz złodziejach wydaj mi sie wyssane z palca. Zakładam że jest jakaś cześć inwestorów rozczarowanych ostatnimi 10 latami. Fakty jednak są takie że:
- mamy do czynienia z silna marka
- ostanie 10 lat to drenowanie spółki
- mamy nowe otwarcie - nowe produkty , dostęp do nowych cen - zobaczcie co pojawia sie w sklepach
- pojawili się nowi akcjonariusze branżowi
Obiektywnie, to jak zawsze, nie wiadomo czy spółka wykorzysta swoje pięć minut żeby pokazać solidne wzrosty ale... wszystkie potrzebne karty są w rekach. Zakładam ze najbliższy kwartał będzie kluczowy, kolejny rok juz mocno zielony.
Myślę że potencjał do wzrostów z tego poziomu, przy pozytywnych wynikach jest bardzo duzy.
Pozdrawiam Inwestorów i mam nadzieje do zobaczenia w okolicach 5 :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,47% 0,86 2023-02-07 09:41:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.