Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: 124,10%

Jeszcze tu będą szczyty o jakich nam się nie śniło

Zgłoś do moderatora
Aps energia będzie jeszcze królować na parkiecie. Doczekamy się jądrówki w polsce. Drugim moim typem jest H R L, spółka zanotowała w pierwszym półroczu 2mln zysku. W akcjonariacie jest January Ciszewski (od 17 lipca). Wiadomo że gość wchodzi to kurs będzie rósł. Prognozowane przychody za 2020 to aż 9 mln zł, a w 2021 19,5 mln!! Myślę że spółka jest ciekawa do obserwowania, dzisiaj coś się zaczęło dziać. Jutro się przekonamy czy to fałszywe wybicie czy już rajd pod wyniki.
Pozdrawiam akcjonariuszy APS.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
APSENERGY 0,00% 3,44 2021-07-30 09:00:00