Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -10,14%

jeszcze się łudzicie....?

Zgłoś do moderatora
jeszcze się łudzicie.....?  gdzie te zapowiadane wzrosty? miało być 2,30 a nawet 7 zeta i co.....? przyznajcie się przed sobą zmoczyliście, staszek W nie daje nikomu zarobić poza swoją osobą i tak już zostanie do grobowej deski - coś wiem bo straciłem przy nim sporo, i czasu też

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 6,52% 0,95 2019-12-13 09:53:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.