Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,15 zł , zmiana od tamtej pory: 2,81%

Jeszcze dziś ruszą pierwsze transporty!

Zgłoś do moderatora
Odeska stacja hydrograficzna ODESA-NAVTEX wydała dokument określający trasy ruchu transportowców zbożowych z portów ukraińskich w kierunku Bosforu.

Wyznaczono dwa tory ruchu, miejsca powstania karawan oraz inspekcję jednostek pływających.
Zgodnie z tekstem, szerokie na 200 metrów tory wodne zostaną dziś otwarte, ale godzina odjazdu wozów zbożowych nie jest jeszcze znana. 
Dokument wyraźnie stwierdza, że ​​marynarze powinni zachować szczególną ostrożność ze względu na duże zagrożenie ze strony dryfujących min.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.