Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: 25,22%

Jesteśmy w ważnym miejscu

Zgłoś do moderatora
Możliwa jest korekta ale jeśli aktualna trwająca miesiąc konsolidacja jest już zaliczoną korektą to czekają nas dni wielkiej chwały. Zobaczcie strukturę akcjonariatu. Tu FF jest mikroskopijne. Nikt z trzymających władzę ( nie licząc darmowych akcji dla manages) nie brał tych akcji po taniości wyjąwszy dobieranie w ciągu ostatnich kilku miesięcy covid owych. Nie chciałbym przesadzać ale tu możliwy jest nawet wariant błyskawica do okolic już nie 6-7-8 ale od razu pułap 12-12,5, wystarczy rzut okiem na wykres bez odjętej dywidendy. Na max wykresie z dywidendą odjętą mamy symetryczne maga podwojne dno i oRGR z zasiegiem 25. W srednim terminie widać formację oRGR z zasięgiem do ok 12-13 zet w ciagu 1-1,5 roku.
W alternatywnym scenariuszu wzrosty kończą sie w strefie oporu aktualnie 6,2-6,4. Moim zdaniem wykres BYCZO-BYCZY. Mega super scenariusz raczej wymagałby jakiegoś dopalacza. Ale wystarczy że spółka stanie się obiektem zainteresowania spekuły i polecą jak na serinusie zostawiając Londyn w czarnej d. Nie wymiękać, tu może być bardzo pięknie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,70% 7,20 2022-01-19 15:56:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.