Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,71%

jestem w dzisiejszym parkiecie na stronie glownej niezle hehe :)

Zgłoś do moderatora
wy sie nie znacie(mowa do sypiacych) mam inno i dokupie jeszcze bedzie 60-100zl do konca roku caly czas podtrzymuje to, coniektorzy sie zdziwia mocno i to juz niebawem najpozniej za pare miechow.
spadek jest mi na reke, bo czekam za przelewem wygranej i dobieram Inno im taniej tym lepiej, tym wiekszy zysk bo i tak conajmniej kilkadziesiat zl bedzie do konca roku, Pozdro ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 1,18% 17,20 2020-09-23 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.