Forum Giełda +Dodaj wątek

jestem takim samym inwestorem jak Wy panowie-ie !

Zgłoś do moderatora
Może troche bardziej na tym Ukochanym-Badziewiaku nr:1 zapakowanym na maxa w akcje. I już się martwiłem co zrobię z taką ilością jak pojedziemy jeszcze niżej ale sobie myślę -wrzucę jeszcze kasę w kupno no i Chłopcy się wk..... i wiwindowali kurs a ja sobie spokojnie sprzedaję i liczę ZAJEB....ZYSKI !!! jestem tu od początku i akcje na pierwotnym też kupowalem.Teraz jednak całkowita spekulacja i max zarobki.Pozdrawiam wszystkich a w szczeg.moich PRZECIWNIKÓW którzy jak zwykle wyszli na Kretynów-jak zawsze od ponad 3-lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.