Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  177,52 zł , zmiana od tamtej pory: -45,06%

Jestem Street Kidem a wy?

Zgłoś do moderatora
Nie kupiłem akcji żeby zarobić, tylko dlatego że Cyberpunk zmotywował mnie do walki z korporacjami, a CD Projekt umożliwił mi wpływ na świat przez bycie większym organizmem.

Przez lata byłem wykluczony finansowo z życia, i to wykluczenie jest tym co buduje jedność w fanatykach których stworzył CDProjekt.

Nie mam nic do stracenia, tylko dlatego że tak naprawdę nic nie posiadam.

Jeśli jeszcze tego nie rozumiecie to zacznijcie się bać.
  • Jestem Street Kidem a wy? Autor: ~ARH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDPROJEKT -0,83% 97,53 2022-06-30 09:28:33