Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 5,02%

Jestem przeciw!

Zgłoś do moderatora
By Państwo wykładało jak w przeszłości via PFR złamany grosz by ratować tych ludzi w Rafako gdy cały kraj w tysiącach akcji wspiera szpitale i daje datki na walkę z koronawirusem. Nie może to być żadna tarcza antykryzysowa by która miliardy ma pakować w ratowanie prywaciarzy z Wysogotowa by ich ratować a oni sami nie udzielają ludziom pomocy.


Tylko odcięcicie tego towarzystwa od Rafako będzie czystą i uczciwą grą gospodarczą by ratować miejsca pracy i sprzątnięcie tego syfu jaki w Rafako zrobiono!


żadne PFR ani ARP nie mają prawa szastać środkami publicznymi w żadnym okresie a w tym szczególnie gdzie inni walczą z empidemią.
  • Jestem przeciw! Autor: ~Lucjusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO 1,32% 0,46 2020-04-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.