Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,00%

Jestem od dawna ale dobralem

Zgłoś do moderatora
Tak, mam ją w portfelu od dawna. Pod koniec u.r. jak tu dyskutowaliśmy o ruchach, perspektywach, jak kurs był 7-8 a jak wierzyłem ale nie dobrałem. Potem pojawiły się kolejne info, które utwierdziły człowieka,kurs był już 10-11 i jakoś znowu nie dobrałem. No i teraz dopiero. Czemu to piszę? Tak, bo trochę żałuję straconej szansy, tym bardziej że dobrze znałem spółkę. Może to taka lekcja dla samego siebie i innych.
Ktoś powie, że dziś jest już sporo.
Cóż, właśnie teraz odpowiem z większa pewnością, że dla mnie to nie jest sporo, że wzrost do tego poziomu wynika tylko z ponownego zaufania spółce ale na pewno nie oddaje tego, co spółka planuje zrobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,10% 13,80 2021-06-23 16:38:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.