Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: 15,99%

Jestem klientem xtb nie akcjonariuszem spółki

Zgłoś do moderatora
Cenię jakość systemu xstation chociaż jest zbudowany tak, że początkujący użytkownik z łatwością potraci kasę dopiero się z nim zapoznając. duże buttony typu zamknij pozycję w miejscach gdzie nie powinno ich moim zdaniem być to tylko przykład. Mam pytanie czy spółka jest w dobrej kondycji, jak dobrej, jak duże jest prawdopodobieństwo trupów w szafie i przede wszystkim czy w ogóle można tu zostawić pieniądze, zasnąć na rok, dwa i mieć pewność że xtb w tym czasie nie okaże się wydmuszką albo bankrutem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 1,65% 3,70 2020-01-22 12:31:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.