Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Jest znakomicie

Zgłoś do moderatora
i nie ma powodu toczyć akademickiej dyskusji, życie jest proste, spólka zarabia mnóstwo kasy i wygląda że to jest co najmniej do powtórzenia w kolejnych kilku/nastu kwartałach a być może będzie jeszcze lepiej, kilka transakcji z ostatnich miesięcy przekonało mnie że czasami nie ma co szukać dziury w całym, a można zarobić krocie

wskaźniki na bazie tego półrocza będą rewelacyjne, dla sceptyków powiem tak, jak spólka powtórzy wynik w 2 półroczu to zarobi 0.8pln za akcję przy cenie1.6 pln ----> c/z = 2.0 !!!!

czy mam rację to się okaże,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 0,81% 1,87 2020-11-27 15:28:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.