Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,70 zł , zmiana od tamtej pory: 26,26%

Jest sposób, żeby przyspieszyć trzecią fazę!

Zgłoś do moderatora
Tak z przymróżeniem oka, ale okazuje się, że koronawirus pośrednio lub bezpośrednio powoduje również zawały serca.
Warto posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=60_NxIbp3aA
Bez względu na to czy to prawda, to jest znakomity pretekst do priorytetowego rozpoczęcia badań nad kardioznacznikiem jako narzędziem do walki ze skutkami koronawirusa! :-)
  • Jest sposób, żeby przyspieszyć trzecią fazę! Autor: ~JAnuary

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -3,35% 37,50 2021-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.