Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Jest rozporządzenie! Można zaczynać biznes

Zgłoś do moderatora
http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2017/2337

Rozporządzenie wchodzi w życie jutro. Czyli od jutra można wreszcie legalnie zając się marihuanowym biznesem, składając odpowiednie wnioski.
Czy to sprawi, że teraz spółka Medical Cannabis stanie się "bardziej rozmowna"? Nie wiem, ale skoro polskim rynkiem interesują się światowi gracze, którzy są na różnych giełdach wyceniani w miliardach dolarów, to przynajmniej w mediach za chwilę zaczną się pojawiać ciekawe artykuły.
No i liczymy jednak na komunikaty ze spółki. Teraz już można.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37