Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: 51,40%

Jest raport Mirbudu o skupie akcji JHM Development.

Zgłoś do moderatora

cierpliwość będzie nagrodzona - OBJĘCIE
3) w dniu 17 czerwca 2019 roku rozpocznie się przyjmowanie ofert sprzedaży akcji Spółki Zależnej w ramach Skupu, na warunkach wskazanych w Ogłoszeniu;

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MIRBUD-S-A-Publikacja-memorandum-informacyjnego-rozpoczecie-oferty-akcji-serii-J-Spolki-oraz-skupu-akcji-spolki-zaleznej-JHM-DEVELOPMENT-S-A-z-siedziba-w-Skierniewicach-7689428.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,31% 1,62 2020-08-05 16:08:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.