Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -74,22%

jest raport

Zgłoś do moderatora
Jest raport. Wprawdzie dawno wyszedłem z tej spółki, ale ciągle jestem zainteresowany tym co się u niej dzieje. Nie jestem specjalistą od bilansów kwartalnych, ale na moje oko to coś ten zysk jest mocno naciągnięty. Strata z działalności operacyjnej, jakiś dochód nie wiadomo z czego i wyszło, że jest na plusie. Dla mnie to jednak pogłębiająca się czarna dziura. Pozdrawiam.
  • jest raport Autor: ~lewy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IGORIA -0,85% 0,23 2021-10-18 14:56:06