Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Jest nowy raport wyniki rewelacja

Zgłoś do moderatora
Zysk netto w drugim kwartale ponad 900 000 zł a wycena spolki w chwili obecnej Prz tym kursie to około 2.5 mln złotych śmiech na sali przy takim przychodzi kwartalnym kurs powinien być kilka razy wyższy. Nawet porównując to do spółek z NC które mają podobny zysk po 1 półroczu notowane są po około 40 groszy gdzie akcji jest 18 mln a nie jak u nas ponad 12 mln. Jestem tutaj dość długo pewnie około 2 lat już myślałem żeby to sprzedać po tej cenie że stratą oczekiwałem wyników na poziomie podobnym do 1 kwartału czyli około 200 k zysku a tu 900 k szok. Teraz nie będę oddawał a wręcz przy tych cenach gdy zwolnij mi się gotówką dokupie więcej ktoś się kiedyś pozna na tym w końcu czego sobie i wam życzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -5,26% 0,18 2022-09-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.