Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  404,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,59%

Jest nowe info, w tym roku nie będzie premiery.

Zgłoś do moderatora
Została odwołana z powodu lock down. Wszystkie sieci sprzedaży zostaną zamknięte do odwołania. Reklamację nie będą rozprawy tańca. Premiera tańca odbędzie się po otworzeniu opery i teatru. Premiera będzie zdalna tylko dla abonamentów.
  • Jest nowe info, w tym roku nie będzie premiery. Autor: ~Faktywieczorem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDPROJEKT -0,89% 369,30 2020-11-24 16:20:59