Forum Giełda +Dodaj wątek

Jest kasa na maszyny do fabryki !

Zgłoś do moderatora
ORZEŁ SA: Informacja o wpływie zaliczki z działania 4.1 z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na dofinansowanie projektu rozwoju ze środków unijnych

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 86/2010 z dnia 19.11.2010 r. Zarząd ORZEŁ S. A. informuje, iż w dniu dzisiejszym na konto Spółki wpłynęły środki związane z refundacją poniesionych kosztów oraz zaliczką nr 2 dotacji przyznanej przez Polską Agencje Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację projektu "Rozpoczęcie produkcji czystego granulatu z odpadów z opon, innowacyjna gospodarka" Działanie 4.1. "Wsparcie wdrożeń wyników B+R".

Kwota otrzymanej zaliczki wynosi 4 578 969,55 PLN co stanowi 85% wnioskowanej kwoty. Pozostałą część środków Spółka powinna otrzymać do końca lutego 2011r. Otrzymane środki są wystarczające na pokrycie spóźnionych płatności za linię technologiczną, która jest już przygotowana przez dostawcę.

W związku z opóźnieniem otrzymania środków Spółka ustosunkuje się do ewentualnego opóźnień w uruchomieniu produkcji po otrzymaniu pozostałych 15% (tj 808 053,45 zł) wnioskowanej kwoty.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

* Jacek Orzeł - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -1,94% 2,02 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.