Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,88 zł , zmiana od tamtej pory: -20,09%

Jest i pozytywna myśl....

Zgłoś do moderatora
patrząc na tych amatorów z funduszy ind. te wpisy butnego i odrealnionego Kenobi w stylu "nabił na pal" z tych ludzi wychodzą olbrzymie kompleksy i obawy, ich zachowanie to pokazuje.

Są zazdrośni i biedni w tym co robią, udają graczy z Wall Street a tam pewnie by tylko ulicę zamiatali....nie wiem co trzeba mieć by takich instytucjach pracować ale taki Real ich deklasuje, no paru innych zawodników u jego boku.

Zwykłe baby powiedzieliby moi koledzy , zazdrosne że garstka amatorów daje sobie lepiej radę niż ci krawaciarze :) zawodowcy ale jak to leciało? Zawodowcy dla klientów budowali MS Titanic "Białej gwiazdy" a amatorzy budują Arkę :)) nie koniecznie Arkę Gdynia bo ultrasów to nawet sam Ryszard się bał...

  • Jest i pozytywna myśl.... Autor: ~Qgen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 3,48% 11,89 2022-05-16 17:04:58